Klädskåp 1920-30 tal

Klädskåp 1920-30 tal
Klädskåp 1920-30 tal
Klädskåp 1920-30 tal
Klädskåp 1920-30 tal
Klädskåp 1920-30 tal
Klädskåp 1920-30 tal
Klädskåp 1920-30 tal
Klädskåp 1920-30 tal
Klädskåp 1920-30 tal
Klädskåp 1920-30 tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KLÄDSKÅP, 1920-30-tal, gråmålat med bronserade detaljer, inredd med hyllplan och invändig spegel, höjd ca 190, 111x55 cm
Nyckel finns att avhämta på utlämningen

Ytskador, nedre llåskista saknas, övre nyckel skylt saknas, senare bemålad

431977

2017-01-01