Klädskåp 1920-30 tal
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KLÄDSKÅP, 1920-30-tal, gråmålat med bronserade detaljer, inredd med hyllplan och invändig spegel, höjd ca 190, 111x55 cm
Nyckel finns att avhämta på utlämningen
Ytskador, nedre llåskista saknas, övre nyckel skylt saknas, senare bemålad
431977
2017-01-01