Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFGRUPP, 3 dlr, 1800-talets slut, bestående av soffa, 2 fåtöljer, främre ben med hjul, sitthöjd ca 40, soffans längd ca 126
Fläckar och skador
431979
2017-01-01
Gör en kostnadsfri värdering här