Soffgrupp 1800-tal

Soffgrupp 1800-tal
Soffgrupp 1800-tal
Soffgrupp 1800-tal
Soffgrupp 1800-tal
Soffgrupp 1800-tal
Soffgrupp 1800-tal
Soffgrupp 1800-tal
Soffgrupp 1800-tal
Soffgrupp 1800-tal
Soffgrupp 1800-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFGRUPP, 3 dlr, 1800-talets slut, bestående av soffa, 2 fåtöljer, främre ben med hjul, sitthöjd ca 40, soffans längd ca 126

Fläckar och skador

431979

2017-01-01