Toilettebord 1920-30-tal

Toilettebord 1920-30-tal
Toilettebord 1920-30-tal
Toilettebord 1920-30-tal
Toilettebord 1920-30-tal
Toilettebord 1920-30-tal
Toilettebord 1920-30-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TOILETTEBORD med spegel, 1920-30-tal, 2 lådor i sargen, gråmålad med bronserade detaljer, kandelerade ben, höjd 152, 117x52 cm, nycklar finns

Senare bemålat, bruksslitage, en nyckelbussning saknas

431983

2017-01-01