Toilettebord 1920-30-tal
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TOILETTEBORD med spegel, 1920-30-tal, 2 lådor i sargen, gråmålad med bronserade detaljer, kandelerade ben, höjd 152, 117x52 cm, nycklar finns
Senare bemålat, bruksslitage, en nyckelbussning saknas
431983
2017-01-01