Ampel empirestil

Ampel empirestil
Ampel empirestil
Ampel empirestil
Ampel empirestil
Ampel empirestil
Ampel empirestil

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AMPEL, empirestil, 1900-talets första hälft, 6 ljus, förgylld och mörkpatinerad metall, lamphus i form av romersk oljelampa, genombrutna kedjor, höjd 85 cm

Slitage

431990

2017-01-01