Säng

Säng
Säng
Säng
Säng

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SÄNG, 1900-talet början, järn med mässing detaljer, på hjultrissor, höjd 145 resp 114, innermått 187x73 cm

Ytskador

431991

2017-01-01