Lucas Göthman, The Dirt

Lucas Göthman, The Dirt
Lucas Göthman, The Dirt
Lucas Göthman, The Dirt
Lucas Göthman, The Dirt

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

15 000 SEK

LUKAS GÖTHMAN (född 1970): "The Dirt", signerad och daterad Lukas Göthman 2003, akryl på plastfilm, bildyta 83x59 cm, ramens mått 128,5x104 cm

431992

2017-01-22