Klubbat för:
Osåld
Utropspris
15 000 SEK
LUKAS GÖTHMAN (född 1970): "The Dirt", signerad och daterad Lukas Göthman 2003, akryl på plastfilm, bildyta 83x59 cm, ramens mått 128,5x104 cm
431992
2017-01-22
Gör en kostnadsfri värdering här