John Mortensen fåtölj Fuga

John Mortensen fåtölj Fuga
John Mortensen fåtölj Fuga
John Mortensen fåtölj Fuga
John Mortensen fåtölj Fuga
John Mortensen fåtölj Fuga
John Mortensen fåtölj Fuga
John Mortensen fåtölj Fuga
John Mortensen fåtölj Fuga
John Mortensen fåtölj Fuga
John Mortensen fåtölj Fuga

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHN MORTENSEN, fåtölj, Fuga, låg, stomme av förkromade stålrör, bärväv av canvas, plymåer klädda i brunt skinn, 1970-tal, Thams Möbler, Danmark, höjd ca 79 cm

Bruksslitage

431993

2017-01-04