Nils Tirén akvarell

Nils Tirén akvarell
Nils Tirén akvarell
Nils Tirén akvarell
Nils Tirén akvarell

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

NILS TIRÉN (1885-1935): Mårddjur bland granar, signerad och daterad Nils Tirén 1927, akvarell, ca 66x95 cm

432001

2017-01-04