Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TALLRIKAR, 4 st, 1700-tal, imari, porslin, Kina, diameter ca 23 cm
En med spricka, nagg
432012
2017-01-01
Gör en kostnadsfri värdering här