Stolar biedermeier

Stolar biedermeier
Stolar biedermeier
Stolar biedermeier
Stolar biedermeier
Stolar biedermeier
Stolar biedermeier
Stolar biedermeier
Stolar biedermeier
Stolar biedermeier
Stolar biedermeier
Stolar biedermeier
Stolar biedermeier

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOLAR, 1 par, 1800-talets andra hälft, biedermeier, massiv björk, sitthöjd 46 cm

Skador

432017

2017-01-01