Stolar England

Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 10 st, 1900-talets andra hälft, England, hepplewhite-stil, fanérade i valnöt, stoppade sitsar, mönstrad klädsel, sitthöjd ca 45 cm

Ytslitage

432019

2017-01-01