Fåtöljer gustaviansk stil

Fåtöljer gustaviansk stil
Fåtöljer gustaviansk stil
Fåtöljer gustaviansk stil
Fåtöljer gustaviansk stil
Fåtöljer gustaviansk stil
Fåtöljer gustaviansk stil
Fåtöljer gustaviansk stil
Fåtöljer gustaviansk stil
Fåtöljer gustaviansk stil
Fåtöljer gustaviansk stil

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1800-talets slut, gustaviansk stil, skuren dekor, sitthöjd 42, rygghöjd 92 cm

Klädsel med slitage, skador

432027

2017-01-01