Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
VAN MIERIS, hans efterföljare, holländsk skola (1700-tal): Ung man med kritpipa och krus, olja på pannå, 31x26 cm.
Proveniens:
Inköpt på Christie´s, Amsterdam, 1989
Smärre skador
432031
2017-01-04
Gör en kostnadsfri värdering här