Van Mieris, hans efterföljare 1700-tal

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

VAN MIERIS, hans efterföljare, holländsk skola (1700-tal): Ung man med kritpipa och krus, olja på pannå, 31x26 cm.
Proveniens:
Inköpt på Christie´s, Amsterdam, 1989

Smärre skador

432031

2017-01-04