David Klöcker von Ehrenstrahl, hans krets 1700-tal
Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
DAVID KLÖCKER VON EHRENSTRAHL, hans krets, 1700-tal: Konung Gustav II Adolf som romersk triumfator, olja på duk, 18x24 cm
Proveniens: Samling von Rosen, Fituna, Södermanland
Krackeleringar, smärre färgbortfall
432036
2017-01-07