David Klöcker von Ehrenstrahl, hans krets 1700-tal

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

DAVID KLÖCKER VON EHRENSTRAHL, hans krets, 1700-tal: Konung Gustav II Adolf som romersk triumfator, olja på duk, 18x24 cm
Proveniens: Samling von Rosen, Fituna, Södermanland

Krackeleringar, smärre färgbortfall

432036

2017-01-07