Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ENDRE NEMES (1909-1995): Komposition, signerad och daterad a tergo Endre Nemes 1964, emalj, ca 46x38 cm
432042
2017-01-03
Gör en kostnadsfri värdering här