Endre Nemes emalj

Endre Nemes emalj
Endre Nemes emalj
Endre Nemes emalj
Endre Nemes emalj

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ENDRE NEMES (1909-1995): Komposition, signerad och daterad a tergo Endre Nemes 1964, emalj, ca 46x38 cm

432042

2017-01-03