Miro Jacques Dupin
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
JACQUES DUPIN (1927-2012), "Mirò graveur", konstlitteratur, 1. 1928-1960, Frankrike, Daniel Lelong, 1984, innehållande två färglitografier samt illustrationer, 33x26 cm
Smärre bruksslitage
432072
2017-01-03