Miro Jacques Dupin

Miro Jacques Dupin
Miro Jacques Dupin
Miro Jacques Dupin
Miro Jacques Dupin

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JACQUES DUPIN (1927-2012), "Mirò graveur", konstlitteratur, 1. 1928-1960, Frankrike, Daniel Lelong, 1984, innehållande två färglitografier samt illustrationer, 33x26 cm

Smärre bruksslitage

432072

2017-01-03