Spegel 1800-tal

Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal

Såld för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SPEGEL, 1800-talet, nygotik, bronserad, delat spegelglas, träskuren dekor, ca 157x77 cm

Slitage, spegelglas med skador