Mira Jacob Paul Delvaux

Mira Jacob Paul Delvaux
Mira Jacob Paul Delvaux
Mira Jacob Paul Delvaux
Mira Jacob Paul Delvaux
Mira Jacob Paul Delvaux
Mira Jacob Paul Delvaux
Mira Jacob Paul Delvaux
Mira Jacob Paul Delvaux

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MIRA JACOB, "Paul Delvaux - Graphic work", konstlitteratur, Frankrike, André Sauret, Monaco, 1976, innehållande litografi samt illustrationer, ca 33x25 cm

Bruksslitage, plastomslaget med revor

432078

2017-01-03