Mira Jacob Paul Delvaux
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MIRA JACOB, "Paul Delvaux - Graphic work", konstlitteratur, Frankrike, André Sauret, Monaco, 1976, innehållande litografi samt illustrationer, ca 33x25 cm
Bruksslitage, plastomslaget med revor
432078
2017-01-03