Konstlitteratur
2017-01-03
432089
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KONSTLITTERATUR, 4 volymer, "Max Ernst - Brusberg Dokumente 3", "Braque Lithographe", "Pablo Picsso - Catalogue de l´oeuvre gravé et lithographié 1904-1967", "Joan Miró posters affischer", innehållande illustrationer samt färglitografier, ca 30x22 cm
Bruksslitage