Edouard Chappel Cagnes-sur-Mer

Såld för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

EDOUARD CHAPPEL (1859-1946): Cagnes-sur-Mer, signerad E. Chappel., olja på pannå, ca 33x40 cm

432091

2017-01-12