Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GOLVVAS, porslin, Kina, 1900-tal, polykrom dekor i relief av fohundar, botten med stämpel, höjd ca 53 cm
Nedslipad mynning, nagg
432093
2017-01-01
Gör en kostnadsfri värdering här