Spelbord nyrokoko
2017-01-01
432096
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SPELBORD, mahogny, 1800-talets slut, nyrokoko, skuren dekor i form av bland annat akantusblad, spelinredning med spelmarker, höjd ca 76, 90x48 cm
Bruksslitage