Spelbord nyrokoko

Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPELBORD, mahogny, 1800-talets slut, nyrokoko, skuren dekor i form av bland annat akantusblad, spelinredning med spelmarker, höjd ca 76, 90x48 cm

Bruksslitage

432096

2017-01-01