Maria Miesenberger fotografi samt collage

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

10 000 SEK

MARIA MIESENBERGER (född 1965): "Ställningar 2", signerad och daterad på baksidan Maria Miesenberger 1995, fotografi samt collage, bildyta 40x28cm

Utställd: Galleri Magnus Karlsson, Västerås, Stockholm Smart Show, Adl-Björk...95

432107

2017-01-13