Fritz Geyer oljemålning
Closed
2017-01-04
432109
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
FRITZ GEYER (Tyskland, 1875-1947): Landskap med sjö, signerad ,signerad Fritz Geyer, olja på duk, ca 50x60 cm
Lagning