Anders Widoff komposition

Anders Widoff komposition
Anders Widoff komposition
Anders Widoff komposition
Anders Widoff komposition

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ANDERS WIDOFF (född 1953): blandteknik, signerad i blyerts samt dedikation, a tergo med annan komposition, penselteckning på papper, bladmått 65x53 cm

Mindre reva, kantskador, oramad

432111

2017-01-04