Matsalsmöbel Art Deco

Matsalsmöbel Art Deco
Matsalsmöbel Art Deco
Matsalsmöbel Art Deco
Matsalsmöbel Art Deco
Matsalsmöbel Art Deco
Matsalsmöbel Art Deco
Matsalsmöbel Art Deco
Matsalsmöbel Art Deco
Matsalsmöbel Art Deco
Matsalsmöbel Art Deco

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATSALSMÖBEL, 8 dlr., 1900-talets första hälft, Art Deco, vitmålad, bestående av 6 stolar, bord med 2 iläggsskivor samt skåp, klädsel i kretong, sitthöjd ca 45 cm, bordets höjd 74, 116x80 cm, iläggsskivorna á 30 cm, nyckel till skåpet finns

Slitage, färgbortfall, senare bemålning

432116

2017-01-05