Spelbord nyrokoko

Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPELBORD, valnöt samt valnötsrot, 1800-talets slut, nyrokoko, svängda ben, spelinredning med marker, höjd ca 74, 87x45 cm

Slitage

432118

2017-01-04