Oljemålning kvinna med butelj

Oljemålning kvinna med butelj
Oljemålning kvinna med butelj
Oljemålning kvinna med butelj
Oljemålning kvinna med butelj
Oljemålning kvinna med butelj
Oljemålning kvinna med butelj

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900): Kvinna med butelj, otydligt signerad och daterad 1900, olja på duk, ca 70x54 cm

Krackeleringar

432119

2017-01-04