Oljemålning kvinna med butelj
Vollendet
2017-01-04
432119
| Höchstes Gebot | 3 000 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900): Kvinna med butelj, otydligt signerad och daterad 1900, olja på duk, ca 70x54 cm
Krackeleringar