Matsalsmöbel rokokostil

Matsalsmöbel rokokostil
Matsalsmöbel rokokostil
Matsalsmöbel rokokostil
Matsalsmöbel rokokostil
Matsalsmöbel rokokostil
Matsalsmöbel rokokostil
Matsalsmöbel rokokostil
Matsalsmöbel rokokostil
Matsalsmöbel rokokostil
Matsalsmöbel rokokostil
Matsalsmöbel rokokostil
Matsalsmöbel rokokostil
Matsalsmöbel rokokostil
Matsalsmöbel rokokostil
Matsalsmöbel rokokostil
Matsalsmöbel rokokostil

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATSALSMÖBEL, 6 dlr., 1900-talets mitt, rokokostil, skuren dekor, bonat lövträ, bestående av: skåp, bord med 2 läggsskivor samt 4 stolar, bordets höjd ca 74 cm, diameter ca 110 cm, iläggsskivorna á 48 cm, sitthöjd ca 45 cm, skåpets höjd 186, 104x43 cm, nyckel finns

Bruksslitage

432122

2017-01-05