Ishink

Ishink
Ishink
Ishink
Ishink
Ishink
Ishink
Ishink
Ishink
Ishink
Ishink

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ISHINK, "Daydream", i form av äpple, i botten märkt Daydream, produktion / Made in Australia, inköpt på Svenskt Tenn, höjd ca 24 cm

Bruksslitage, smärre repor

432125

2017-01-04