Ulla Procopé "Anemon"
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ULLA PROCOPÉ, servis, 16 dlr, "Anemon", Arabia, 1960-tal, stengods, brun dekor, bestående av: tekanna med insats, 4 tekoppar med fat, 4 kaffekoppar med fat, 6 assietter, sockerskål
Insats med spricka, bruksslitage
432126
2017-01-04