Ulla Procopé "Anemon"

Ulla Procopé
Ulla Procopé
Ulla Procopé
Ulla Procopé
Ulla Procopé
Ulla Procopé
Ulla Procopé
Ulla Procopé

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ULLA PROCOPÉ, servis, 16 dlr, "Anemon", Arabia, 1960-tal, stengods, brun dekor, bestående av: tekanna med insats, 4 tekoppar med fat, 4 kaffekoppar med fat, 6 assietter, sockerskål

Insats med spricka, bruksslitage

432126

2017-01-04