Dekorativa urnor

Dekorativa urnor
Dekorativa urnor
Dekorativa urnor
Dekorativa urnor
Dekorativa urnor
Dekorativa urnor
Dekorativa urnor
Dekorativa urnor
Dekorativa urnor
Dekorativa urnor

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

DEKORATIVA URNOR, 1 par, gustavianska, 17/1800-tal, träskuren dekor, förgyllda och bemålade, kannelerade postament, urnor med bladhölstrad botten, uppsvängda hänklar, höjd 26 cm

Hänklar med lagningar, slitage

432129

2017-01-04