Bordsplaceringshållare

Bordsplaceringshållare
Bordsplaceringshållare
Bordsplaceringshållare
Bordsplaceringshållare
Bordsplaceringshållare
Bordsplaceringshållare

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSPLACERINGSHÅLLARE, 12 st., i form av kräftor, bemålad keramik, 1900-tal, höjd 5,5 cm

Enstaka med obetydlig nagg, en med avslagen klo, den avslagna delen medföljer

432131

2017-01-19