Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSPLACERINGSHÅLLARE, 12 st., i form av kräftor, bemålad keramik, 1900-tal, höjd 5,5 cm
Enstaka med obetydlig nagg, en med avslagen klo, den avslagna delen medföljer
432131
2017-01-19
Gör en kostnadsfri värdering här