Ljusstake Retour d´Egypte

Ljusstake Retour d´Egypte
Ljusstake Retour d´Egypte
Ljusstake Retour d´Egypte
Ljusstake Retour d´Egypte
Ljusstake Retour d´Egypte
Ljusstake Retour d´Egypte
Ljusstake Retour d´Egypte
Ljusstake Retour d´Egypte
Ljusstake Retour d´Egypte
Ljusstake Retour d´Egypte
Ljusstake Retour d´Egypte
Ljusstake Retour d´Egypte
Ljusstake Retour d´Egypte
Ljusstake Retour d´Egypte

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LJUSSTAKE, 1800-tal, Retour d´Egypte, röd marmor och brons, dekor av sfinxer och egyptiserande figur, höjd 21 cm

Smärre nagg och slitage, en stjärna saknas

432132

2017-01-04