Ljusstake Retour d´Egypte
Closed
2017-01-04
432132
| Sold for | 2 800 SEK |
| Estimate | 4 000 SEK |
LJUSSTAKE, 1800-tal, Retour d´Egypte, röd marmor och brons, dekor av sfinxer och egyptiserande figur, höjd 21 cm
Smärre nagg och slitage, en stjärna saknas