Ryamatta

Ryamatta
Ryamatta
Ryamatta
Ryamatta

Såld för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATTA, rya, 1900-talets första hälft, ca 175x133 cm

smärre slitage

432134

2017-01-19