Oljemålning motiv från Helsingborg
Klubbat för:
950 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): "Pålsjö invid Helsingborg", olja på duk, ca 31x45 cm
Kuntoraportti
Färgbortfall, krackelyr
432141
Päivämäärä:
2017-01-04