Oljemålning empireporträtt föreställande barn

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1800): Barnporträtt, olja, ca 61x51 cm

krackelerad

432142

2017-01-04