Klubbat för:
7 400 SEK
6 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets första hälft, sannolikt Baltikum, förgylld brons, dekor av växtornamentik, höjd 24 cm
Slitage
432152
2017-01-05