Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PUKEBERGS GLASBRUK, bordslampa, 1900-talets andra hälft, med fot i gjutet klarglas, etikettmärkt, höjd inkl skärm ca 49 cm
Skärm emd smärre skador
432153
2017-01-04
Gör en kostnadsfri värdering här