Vitrinskåp
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VITRINSKÅP, 1920/30-tal, brickmärkt Svenska Möbelfabriken Bodafors, 4 löstagbara hyllplan, 3 dörrar med enklare skuren dekor, björk, höjd ca 145, längd 184 samt djup 36 cm
Nyckel saknas, repor, mindre nagg samt slitage
432169
2017-01-04