Pokaler silver

Pokaler silver
Pokaler silver
Pokaler silver
Pokaler silver
Pokaler silver
Pokaler silver
Pokaler silver
Pokaler silver
Pokaler silver
Pokaler silver

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

POKALER, 2 st., silver, K. Anderson, Stockholm 1920, resp med lock, Göteborg, 1800-talets andra hälft, otydliga stämplar, höjd ca 20,5-27 cm, vikt ca 625 g

Pokalen med lock med mindre stötskada samt löst dekorelement

432183

2017-01-05