Pokaler silver
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
POKALER, 2 st., silver, K. Anderson, Stockholm 1920, resp med lock, Göteborg, 1800-talets andra hälft, otydliga stämplar, höjd ca 20,5-27 cm, vikt ca 625 g
Pokalen med lock med mindre stötskada samt löst dekorelement
432183
2017-01-05