Józef Gielniak linoleumsnitt
Closed
2017-01-04
432193
| Sold for | 1 900 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
JÓZEF GIELNIAK (Polen, 1932-1972): A Stanislaus K. Dawski, 1962, signerad, betitlad, daterad och numrerad 3/20, linoleumsnitt, 35x27 cm