Nils Hans Christiansen

Nils Hans Christiansen
Nils Hans Christiansen
Nils Hans Christiansen
Nils Hans Christiansen

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NILS HANS CHRISTIANSEN, 1850-1922, Danmark: Skridskoåkare på frusen fjord, signerad, olja på duk, dubblerad, ca 50x74 cm

432194

2017-01-04