Roland Svensson färglitografi Marsdag
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): (4 + mapp ARS konstserie)Skärgårdsmotiv samt London, 1 signerad, övriga stämplade "osignerad originallitografi av Roland Svensson godkänd av konstnärens familj,
Ars-mappen, osignerade, delvis oramade
Gulnader, veck
432195
2017-01-04