Roland Svensson färglitografi Marsdag

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (4 + mapp ARS konstserie)Skärgårdsmotiv samt London, 1 signerad, övriga stämplade "osignerad originallitografi av Roland Svensson godkänd av konstnärens familj,
Ars-mappen, osignerade, delvis oramade

Gulnader, veck

432195

2017-01-04