Johnny Friedlaender färgetsning
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
JOHNNY FRIEDLAENDER (1912-1992): Komposition, signerad och numrerad Johnny Friedlaender, 55/200, färgetsning, 33,5x44,5 cm, bladstorlek 45x56 cm, blindstämpel L´Oeuvre Gravée
Kuntoraportti
432198
Päivämäärä:
2017-01-04