Johnny Friedlaender färgetsning

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

JOHNNY FRIEDLAENDER (1912-1992): Komposition, signerad och numrerad Johnny Friedlaender, 55/200, färgetsning, 33,5x44,5 cm, bladstorlek 45x56 cm, blindstämpel L´Oeuvre Gravée

Kuntoraportti

432198

Päivämäärä:

2017-01-04